Rok 2020/2021

MIKOŁAJKI

Dnia 04 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. W tym roku przyszło nam radować się z tego święta w nieco innej formie - za pomocą zdalnych narzędzi, jednak i tak mimo to wszyscy byliśmy zadowoleni. W tym wyjątkowym dniu uczniowie oraz nauczyciele pojawili się na lekcjach w strojach z przewagą koloru czerwonego, a także w mikołajkowych czapkach i innych elementach dekoracyjnych. Dla każdego ucznia przygotowano wiele niespodzianek: interaktywne zabawy mikołajkowe, tradycyjne piosenki i legenda o Świętym Mikołaju.
   Spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.

Projekty

80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"