Rok 2017/2018

,,NIE MA ŚMIECI- SĄ SUROWCE!

W piątek 22 września nasze przedszkolaki aktywnie włączyły się w coroczną akcję SPRZĄTANIE ŚWIATA- POLSKA 2017 . Przy pomocy wiersza, ilustracji i odpowiednio przygotowanych pojemnikach przedszkolaki dokonały segregacji odpadów. Dzieci przypomniały sobie, jak ważna jest segregacja, co to takiego surowce i recykling! Wiedzą już dobrze o zbiórce zużytych baterii oraz przypomniały, że niektóre śmieci mogą nieść pomoc innym – np. nakrętki tak ochoczo zbierane przez dzieci w celach charytatywnych. Następnie wszystkie przedszkolaki zaopatrzone w niezbędne gumowe rękawiczki i worki, ruszyły w okolice przedszkola, by zmierzyć się ze znalezionymi tam odpadami. Wiemy, że takie zajęcia ekologii w przedszkolu oraz aktywne działania, uczą dzieci segregować odpady, a co za tym idzie dbać o środowisko i czystość naszej planety.

 

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”